Perfumy Armani - Giorgio Armani

Perfumy Armani - Giorgio Armani

Perfumy Armani od dziesięcioleci przyciągają swoich fanów z całego świata wyrafinowanym i niepowtarzalnym charakterem. Wykwintny styl, klasa i urok – to cechy, którym marka Giorgio Armani wtóruje od początku swego istnienia.

Giorgio Armani – historia marki

Prestiżowy włoski dom mody Armani od dziesięcioleci zachwyca nas swoimi produktami. Armani to nie tylko odzież, ale też niezwykle popularne perfumy. Historia marki Armani sięga 1975 roku – właśnie wtedy projektant mody Giorgio Armani razem ze wspólnikiem Sergio Galeottim stworzyli firmę, która niedługo potem stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie.

Dzisiaj Armani to ponad 2500 sklepów na całym świecie. Przez kilkadziesiąt lat wypuścił na rynek wiele perfum, które przez lata stały się klasykami zapachów. W 1982 r. powstał pierwszy zapach damski – Armani, a w 1984 r. męski Armani Eau Pour Homme i jest to jeden z najbardziej klasycznych zapachów wśród perfum.

Perfumy Armani – filozofia i najpopularniejsze zapachy

Od samego początku marka Armani wydawała się mieć niesamowitą zdolność do pozostawania na czasie zarówno pod względem stylu, jak i wartości. Kolejne wydania perfum słyną z klasycznych i ponadczasowych zapachów, są także powszechnie lubiane, skierowane do mężczyzn i kobiet na całym świecie, w każdym wieku.

Najpopularniejsze zapachy spod szyldu Giorgio Armani to:

  • Armani Aqua di Gio
  • Armani Aqua di Gioia
  • Armani Code
  • Armani Si
  • Armani My Way

Świat Giorgio Armaniego jest pełen elegancji, piękna i luksusu. W swoich oszałamiających kreacjach Giorgio Armani skupia się na odkrywaniu kawałka wyjątkowego piękna. Ten cel znajduje również odzwierciedlenie w zapachach marki, które zostały stworzone tak, aby były osobiste i różnorodne, nie zapominając o klasycznej perspektywie. W myśl filozofii Giorgio Armaniego “Mniej znaczy więcej”, a każdy zapach to dzieło sztuki czekające na swojego użytkownika.